Warning: Use of undefined constant blog_title - assumed 'blog_title' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/Admin-Box36/domains/bielskojoga.pl/public_html/wp-content/themes/purity/includes/page-title.php on line 25 Joga dla kręgosłupa

Warning: Use of undefined constant blog_tagline - assumed 'blog_tagline' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/Admin-Box36/domains/bielskojoga.pl/public_html/wp-content/themes/purity/includes/page-title.php on line 26
Joga dla kręgosłupa

 kurs jogi dla początkujących( kurs obejmuje 10 zajęć):

Wstepny kurs jogi – każda praktyka jogi Iyengara jest  jogą dla kręgosłupa!

Praktyka asan skierowana jest,przede wszystkim  symetryczne  wydłużanie i wzmacnianie  ciała. Praktykowanie jogi buduje i rozciąga mięśnie, wzmacnia stawy i ścięgna, układ nerwowy (szczególnie współczulny) oraz immunologiczny, zwiększona mobilność powoduje że organizm produkuje zwiększoną ilość płynu stawowego a większa świadomość ciała pomaga w korygowaniu postawy co z kolei wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego.
Proszę pamiętać jednak, że nasze centrum jogi nie jest placówką rehabilitacyjną i przy poważniejszych problemach zdrowotnych i różnorakich schorzeniach, mogą  Państwo rozpocząć praktykę tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem i robią to na własna odpowiedzialność.  Praktyka jogi Iyengara może być dostosowana dla każdej osoby, aczkolwiek w przypadku  poważnych problemów z kręgosłupem (przepuklina,kręgozmyk,stany bólowe w ostrej fazie,  endoprotezy bioder)  nie mogą Państwo podejmować praktyki na grupach, ponieważ w tym wypadku wymagane jest bardzo indywidualne i terapeutyczne zastosowanie jogi, co nie jest możliwe na grupie wieloosobowej .
 

 
WARUNKI  KAŻDEGO  3 MIESIĘCZNEGO KURSU:
 
Koszt  każdego  kursu to 290zł.
 

Uczestnictwo w kursie gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 100zł na konto nr:

 16 1140 2004 0000 3402 7636 5392 , mBank,Centrum Hatha Jogi, ul. Pocztowa 8A, 43-309 Bielsko-Biała. Proszę o  podanie  grupy na którą Państwo się zapisujecie na przelewie( np. kurs  06.09 o 20.00)   Proszę również o przesłanie   informacji  na adres mailowy  z Imieniem i nazwiskiem oraz   numerem telefonu! Wpłata zaliczki jest jednoznaczna z akceptacją warunków kursu i nie podlega zwrotowi.

Ilość miejsc  jest ograniczona, decyduje kolejność  zgłoszeń (mailowych, lub  telefonicznych) i wpłat zaliczek. Reszta kwoty, czyli 190zł  do zapłacenia na pierwszych zajęciach kursu (na konto, lub na miejscu).

Kurs dla początkujących  jest grupą zamkniętą, koszt całego  kursu płatny jest  z góry. Ewentualne nieobecności można odrobić podczas trwania kursu na grupach początkujących, lub na grupach „dla kręgosłupa”. Nie istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Po zakończeniu kursu nie istnieje możliwość odrobienia niewykorzystanych zajęć!

Kurs trwa 3 miesiące( w sumie 13 zajęć, z czego każde zajęcia trwają półtorej godziny), od podstaw przerabiamy podstawowe grupy asan(pozycji Jogi) pod koniec drugiego miesiąca zaczynamy uczyć pozycji odwróconych.

Karta BENEFIT MULTISPORT  nie obejmuje 3 miesięcznego kursu dla początkujących!

REGULAMIN ZAJĘĆ

ZDROWIE
1. Wszyscy uczestnicy zajęć w  są zobowiązani do  wypełnienia  i podpisania regulaminu.
2. Kobiety są zobowiązane do zgłaszania przed zajęciami menstruacji.
3. Kobiety w ciąży nie mogą brać udziału w zajęciach grupowych.
4. Wszelkie niepokojące objawy w trakcie wykonywania ćwiczeń (np.: nagły wzrost ciśnienia, napięcie w oczach, ból w stawach) należy bezzwłocznie zasygnalizować prowadzącemu.
5. Osoby z poważniejszymi problemami zdrowotnymi mogą przystąpić do rozpoczęcia praktyki w  po konsultacji z lekarzem i robią to na własna odpowiedzialność.
6. Osoby z chorobami stóp lub otwartymi ranami dłoni lub/i stóp zobowiązane są do korzystania z prywatnej maty.

ZALECENIA DLA ĆWICZĄCYCH
1. Do ćwiczeń należy przystępować o pustym żołądku, W trakcie zajęć nie należy pić. Nie dotyczy to osób z cukrzycą.
2. Ćwiczy się boso, w przewiewnym niekrępującym ruchów stroju.
3. Program każdych zajęć stanowi całość, dlatego należy brać w nich udział od początku do końca. Chęć wcześniejszego wyjścia prosimy zgłaszać prowadzącemu przed rozpoczęciem lekcji.
4. Nie wolno pomagać innym uczestnikom zajęć, chyba, że następuje to na wyraźne polecenie prowadzącego.
5. Zachowaj ciszę! W trakcie zajęć nie należy prowadzić rozmów, ani w jakikolwiek inny sposób zakłócać ich przebiegu.Wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące własnej praktyki można przedstawiać przed lub po zajęciach bezpośrednio u prowadzącego.
6. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w zajęciach po konsultacji z prowadzącym i dostarczeniu pisemnej zgody rodziców lub opiekunów.

7.Pieniądze i inne cenne przedmioty lepiej zabrać ze sobą na salę.

 8. Przed zajęciami wyłącz komórkę!!!

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH

  1. Uczestnicy korzystają z usług Centrum Hatha Jogi w Bielsku  na własną odpowiedzialność.
  2.  Warunkiem podjęcia praktyki na zajęciach grupy zaawansowanej jest przynajmniej 6 miesięcy regularnej praktyki jogi Iyengara oraz dobry stan zdrowia.
  3. Centrum Hatha Jogi w Bielsku Katarzyny Radka nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z nieprzestrzegania niniejszego Regulaminu

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny ,mailowy lub smsowy:)

Kasia Radka
e-mail: k.radka@yahoo.pl
tel.: +48 602 53 42 73

Warning: Use of undefined constant sidebar - assumed 'sidebar' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/Admin-Box36/domains/bielskojoga.pl/public_html/wp-content/themes/purity/single.php on line 29