Kurs dla początkujących

Kurs dla początkujących

 


3 miesięczne kursy  jogi dla początkujących( kurs obejmuje 13 zajęć):

Wstępny kurs jogi  dla początkujących  – adresowany do wszystkich osób które zaczynają swoją przygodę z jogą! Obejmuje wszystkie podstawowe grupy asan, których omawianiu poświęcone są całe fragmenty kursu tak, aby maksymalnie efektywnie wyjaśnić podstawowe reguły prawidłowej pracy w asanach z danej grupy. TEN KURS POLECAM RÓWNIEŻ JAKO JOGĘ DLA KRĘGOSŁUPA

ZAPRASZAMY NA  KURSY – zapisy trwają..

04 września 2018  zajęcia we wtorki o 18:00 Kurs trwać będzie od 04.09.18 -27.11.18 Zajęcia będzie prowadziła Jola  Zajcher. Warunki kursu poniżej.

13 września 2018  zajęcia w czwartki o 16:00 Kurs trwać będzie od 13.09.18 -13.12.18 Zajęcia będzie prowadziła Jola  Zajcher. Warunki kursu poniżej.

21 września 2018  zajęcia w piątki 20:00 Kurs trwać będzie od 21.09.18 -14.12.18 Zajęcia będzie prowadziła Jola  Zajcher. Warunki kursu poniżej.

 

 

 TRWAJĄCE KURSY:

27 kwietnia 2018  zajęcia w piątki o 20:00 Kurs trwać będzie od 27.04.18 -20.07.18 Zajęcia będzie prowadziła Jola  Zajcher. Warunki kursu poniżej.

 

11 kwietnia 2018  zajęcia w środy o 20:00 -Kurs dla początkujących stopień II (dla osób które ukończyły kurs wstępny) Kurs trwać będzie od 11.04.18 -04.07.18 Zajęcia będzie prowadziła Kasia Radka. Warunki kursu poniżej.

 

 

WARUNKI  KAŻDEGO  3 MIESIĘCZNEGO KURSU:

 

 
Koszt  każdego  kursu to 260zł.
 

Uczestnictwo w kursie gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 100zł na konto nr: 16 1140 2004 0000 3402 7636 5392 , mBank, Centrum Hatha Jogi, ul. Pocztowa 8A, 43-309 Bielsko-Biała. Proszę o  podanie  grupy na którą Państwo się zapisujecie na przelewie( np. kurs  06.09 o 20.00)   Proszę również o przesłanie   informacji  na adres mailowy  z Imieniem i nazwiskiem oraz   numerem telefonu! Wpłata zaliczki jest jednoznaczna z akceptacją warunków kursu i nie podlega zwrotowi.

Ilość miejsc  jest ograniczona, decyduje kolejność  zgłoszeń (mailowych, lub  telefonicznych) i wpłat zaliczek. Reszta kwoty, czyli 160zł  do zapłacenia na pierwszych zajęciach kursu.

Kurs dla początkujących  jest grupą zamkniętą, koszt całego  kursu płatny jest  z góry. Ewentualne nieobecności można odrobić podczas trwania kursu na grupach początkujących, lub na grupach „dla kręgosłupa”. Nie istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Po zakończeniu kursu nie istnieje możliwość odrobienia niewykorzystanych zajęć!

Kurs trwa 3 miesiące( w sumie 13 zajęć, z czego każde zajęcia trwają półtorej godziny), od podstaw przerabiamy podstawowe grupy asan(pozycji Jogi) pod koniec drugiego miesiąca zaczynamy uczyć pozycji odwróconych.

Karta BENEFIT MULTISPORT  nie obejmuje 3 miesięcznego kursu dla początkujących!

 

REGULAMIN ZAJĘĆ

ZDROWIE
1. Wszyscy uczestnicy zajęć w  są zobowiązani do  wypełnienia  i podpisania regulaminu na pierwszych zajęciach jogi.
2. Kobiety są zobowiązane do zgłaszania przed zajęciami menstruacji.
3. Kobiety w ciąży mogą brać udział w zajęciach tylko za zgodą prowadzącego i po konsultacji z lekarzem.
4. Wszelkie niepokojące objawy w trakcie wykonywania ćwiczeń (np.: nagły wzrost ciśnienia, napięcie w oczach, ból w stawach) należy bezzwłocznie zasygnalizować prowadzącemu.
5. Osoby z poważniejszymi problemami zdrowotnymi mogą przystąpić do rozpoczęcia praktyki w  po konsultacji z lekarzem i robią to na własna odpowiedzialność!
6. Osoby z chorobami stóp lub otwartymi ranami dłoni lub/i stóp zobowiązane są do korzystania z prywatnej maty.

ZALECENIA DLA ĆWICZĄCYCH
1. Do ćwiczeń należy przystępować o pustym żołądku, W trakcie zajęć nie należy pić. Nie dotyczy to osób z cukrzycą.
2. Ćwiczy się boso, w przewiewnym niekrępującym ruchów stroju.
3. Program każdych zajęć stanowi całość, dlatego należy brać w nich udział od początku do końca. Chęć wcześniejszego wyjścia prosimy zgłaszać prowadzącemu przed rozpoczęciem lekcji.
4. Nie wolno pomagać innym uczestnikom zajęć, chyba, że następuje to na wyraźne polecenie prowadzącego.
5. Zachowaj ciszę! W trakcie zajęć nie należy prowadzić rozmów, ani w jakikolwiek inny sposób zakłócać ich przebiegu.Wszelkie wątpliwości oraz pytania dotyczące własnej praktyki można przedstawiać przed lub po zajęciach bezpośrednio u prowadzącego.
6. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w zajęciach po konsultacji z prowadzącym i dostarczeniu pisemnej zgody rodziców lub opiekunów.

7.Pieniądze i inne cenne przedmioty lepiej zabrać ze sobą na salę.

 8. Przed zajęciami wyłącz komórkę!!!

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH

  1. Uczestnicy korzystają z usług Centrum Hatha Jogi w Bielsku  na własną odpowiedzialność.
  2.  Warunkiem podjęcia praktyki na zajęciach grupy zaawansowanej jest przynajmniej 6 miesięcy regularnej praktyki jogi Iyengara oraz dobry stan zdrowia.
  3. Centrum Hatha Jogi w Bielsku Katarzyny Radka nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z nieprzestrzegania niniejszego Regulaminu

W razie pytań proszę o kontakt mailowy,telefoniczny,lub smsowy :)

Kasia Radka
e-mail: k.radka@yahoo.pl
tel.: +48 602 53 42 73