nauczyciele

Kasia Radka

Od 2002r.  praktykuję jogę,od  2008r jestem dyplomowaną nauczycielką Jogi wg. metody IYENGARA®. obecnie w stopniu  Intermediate Junior III, również instruktorem rekreacji ruchowej.  Moi nauczyciele od których cały czas czerpię wiedzę i inspirację zarówno do nauczania jak i własnej praktyki to:   Rita Keller, David Meloni, Carrie Owerko, Lois Steinberg, Corin Biria, Joe Pereira, . Podczas pobytu w Indiach praktykowałam w Instytucie B.K.S. Iyengara w Punie oraz w letniej szkole Himalayan Iyengar Center w Arambolu. Joga to szeroka ścieżka, na której po przez pracę z ciałem i oddechem odnajduję świadomość, akceptację, miłość i radość. Nauczanie jogi rozszerza moje rozumienie czym jest ta praktyka,  kontakt z uczniem pozwala przekraczać ograniczenia zarówno moje jak i ucznia, co prowadzi do podniesienia poziomu świadomości, przywrócenia  spokoju, harmonii i zdrowia.

Jola Zajcher

Na macie stanęłam w 2000 roku, by leczyć kręgosłup. Zaczynałam sama, potem miałam szczęście uczyć się od Edyty Wandzel, Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego. Brałam udział w warsztatach u Gabrielli Giubilaro, Lois Steinberg, Romka Grzeszykowskiego. Spełniając marzenie dotarłam do Indii, gdzie praktykowałam w Dehradun u Rajiva i Swati Chanchani. Kurs nauczycielski ukończyłam w roku 2007r u Konrada Kocota (Introductory II,) w 2017r Junior I
Dzisiaj jestem szczęśliwa i wdzięczna za wszystkich nauczycieli, których poznałam i chciałabym podzielić się tym, co dostałam. Praktykując nie musisz schodzić ze swojej drogi. Joga pomoże Ci zrozumieć, po co i jak iść dalej, a uważność przeniesiona z maty do codzienności przyniesie spokój. Moja joga to cudowna podróż. Jeszcze tak wiele dobrego przede mną.

 Dominika Witasik

Praktykę jogi wg. metody IYENGARA® rozpoczęłam w 2013 roku. Od tego czasu pogłębiam swoją więdzę na reguralnych zajęciach oraz warsztatach jogi prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli. ukończyłam  nauczycielskie szkolenie prowadzonym przez Ewę Wardzałę oraz Nataszę Moszkowicz zdanym egzaminem na stopień Introductory II w listopadzie 2018r.
Joga jest obecna w moim życiu nie tylko na macie, ale i poza nią. Dzięki pracy z własnym ciałem, joga daje mi poczucie równowagi, wzmacnia siłę woli oraz pomaga w akceptacji swoich ograniczeń. Joga pozwala mi złapać oddech w obliczu rozpędzonego świata, dostrzegać jego piękno oraz czerpać radość z każdego dnia.