zajęcia

Jak zacząć ?

• Jeżeli nigdy wcześniej nie praktykowałaś/eś  jogi metodą Iyengara zapisz się na 3 miesięczny kurs dla początkujących-wstępny, lub dla kręgosłupa • Przyjdź 10 minut przed rozpoczęciem zajęć. • Zabierz ze sobą wygodny strój sportowy (pomoce do jogi znajdują się na sali). • Pamiętaj, aby nie jeść przed zajęciami (powinny upłynąć 2-3 godziny od ostatniego obfitego posiłku lub 1 godzina od lekkiego). • Przed rozpoczęciem pierwszej lekcji zgłoś nauczycielowi dolegliwości i problemy zdrowotne. • Przed zajęciami wyłącz swój telefon komórkowy!

KURS  WSTĘPNY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – kliknij by uzyskać więcej informacji.

Bielsko-Biała

Centrum Jogi znajduje się w budynku przy ul. Karola Miarki 3. Komfortowa, duża sala jest wyposażona w drabinki i dużą ilość pomocy do jogi Iyengara. Lokal znajduje się w centrum miasta, jest to przecznica od ul. 1-go Maja. Na domofonie po lewej stronie jest napisane- Centrum Hatha Jogi. Osoby posiadające KARTY MULTISPORT, nie uczęszczające do nas regularnie prosimy o wcześniejsze zgłoszenie,  ponieważ ilość miejsc na sali jest ograniczona, a na niektóre grupy nie przyjmujemy już nowych osób.

 

 

Aktualny grafik od września 2017 

Kurs wstępny dla początkujących – to 3 miesięczny kurs jogi, jest to grupa zamknięta,polecana wszystkim którzy chcą rozpocząć praktykę jogi.
Grupa początkująca plus  – to grupa dla osób  które ukończyły kurs wstępny
Grupa ogólna –  to grupa dla osób  które ukończyły kurs wstępny, praktykują regularnie i potrafią wykonywać pozycje odwrócone, lub ich zastępcze warianty
Grupa średnio-zaawansowana–  to grupa dla osób  które praktykują regularnie  powyżej 1,5 roku i potrafią wykonywać sirszasane i sarwangasanę
Joga dla kręgoslupa– to grupa dla osób które ukończyły kurs wstępny i praktykują regularnie, polecana dla osób z problemami kręgosłupa.