Kurs II Stopnia trwający od 28.11.23 do 06.02.24- zajęcia we wtorki o 16:00

Zapisy trwają

KURS WSTĘPNY  II STOPNIA- dla osób które ukończyły kurs wstępny I stopnia. Jest to 10 kolejnych zajęć, utrwalających materiał z kursu wstępnego, poszerzony o pozycje stojące skręcone oraz szlifowanie pozycji odwróconych. 

Kurs dla początkujących  jest grupą zamkniętą, koszt całego kursu płatny jest z góry. Ewentualne nieobecności można odrobić podczas trwania kursu na grupach początkujących, lub na grupach „dla kręgosłupa”. Nie istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Po zakończeniu kursu nie istnieje możliwość odrobienia niewykorzystanych zajęć!

Kurs trwa 10 zajęć z czego każde zajęcia trwają półtorej godziny)

Dominika Witasik - Nauczyciel jogi w Bielsko Joga / Joga w Elektrowni

Kurs Wprowadzający do praktykowania jogi Iengara

Zajęcia poprowadzi Dominika Witasik

Jeżeli nigdy wcześniej nie praktykowałaś/eś jogi metodą Iyengara zapisz się na10-tygodniowy kurs I Stopnia

Galeria

Warunki uczestnictwa

Uczestnictwo w kursie gwarantuje wpłata zadatku w wysokości 100zł na konto nr: 16 1140 2004 0000 3402 7636 5392  w tytule przelewu proszę podać nazwę grupy na którą Państwo się zapisujecie wraz z datą oraz godziną ( np. kurs  06.09 o 20.00)   Proszę również o przesłanie   informacji  na adres mailowy z Imieniem i nazwiskiem oraz  numerem telefonu! Wpłata zaliczki jest jednoznaczna z akceptacją warunków kursu i nie podlega zwrotowi.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, koniecznie zgłoś przed zakupem(przelewem) , zgodnie z nowymi przepisami po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury. Prośbę o wystawienie faktury należy kierować na adres mailowy: k.radka@yahoo.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń (mailowych, lub  telefonicznych) i wpłat zaliczek. Reszta kwoty, czyli 250zł. do zapłacenia na pierwszych zajęciach kursu.

poznaj ofertę

Cennik

Jak się zapisać

Poznaj warunki uczestnictwa w grupie którą wybrałeś

Zadzwoń lub napisz do Nas!

Nowe Kursy