Zapraszamy na zajęcia

Grafik na rok 2024

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

poznaj legendę

Kobiet w ciąży nie przyjmujemy na zajęcia grupowe z uwagi na specjalny program asan który powinien być dopasowany do każdego trymestru. Niestety, póki co nie mamy w grafiku grupy ciążowej.

Jest kurs Jogi który odbywa się w zamkniętej grupie. Jest polecany wszystkim którzy chcą rozpocząć praktykę Jogi. Dowiedz się więcej klikając w link.

Jest kurs Jogi który odbywa się w zamkniętej grupie. Jest kontynuacją Kursu Wstępnego I Stopnia, polecamy go do szkolenia swoich umiejętności.

Jest to praktyka jogi przeznaczona dla osób 60+ aby zrozumieć jak zdrowo się starzeć, dbając o ciało fizyczne, utrzymując świadomy oddech i uważny umysł

Jest to grupa dla osób które ukończyły Kurs Wstępny I Stopnia. Dowiedz się więcej klikając w link.

Jest to grupa dla osób które ukończyły Kurs Wstępny I Stopnia. Osoby praktykują regularnie i potrafią wykonywać pozycje odwrócone, lub ich zastępcze warianty. Dowiedz się więcej klikając w link.

Jest to grupa gdzie liczba osób jest na tyle liczna, że prosimy nie odrabiać zajęć na tych grupach, ani nie przyprowadzać ze sobą nowych osób. Jest to grupa dla osób które regularnie uczęszczają na te właśnie zajęcia.

sprawdź

Jak się zapisać

Dzięki trzem prostym krokom zapiszesz się na zajęcia

Wybierz odpowiednią dla siebie grupę

Poznaj warunki uczestnictwa w grupie którą wybrałeś

Napisz lub zadzwoń do Nas!

Grafik