Grupa Ogólna

Jest to grupa dla osób które ukończyły Kurs Wstępny I i II  Stopnia, praktykują regularnie 0,5 roku i potrafią wykonywać pozycje odwrócone. Na tych zajęciach praktykujemy różne sekwencje asan, wraz z pozycjami odwróconymi takimi jak stanie na głowie, wiszenie na linach ,świeca. Podczas tych zajęć możesz  nauczysz się bardziej zaawansowanych pozycji.

Grupa ogólna jest grupą na którą możesz sobie kupić karnet na 4 lub 8 wejść. Karnet jest ważny miesiąc od daty wystawienia.  Ewentualne nieobecności można odrobić  na innych  grupach .Nie istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Po zakończeniu daty ważności karnetu nie istnieje możliwość odrobienia niewykorzystanych zajęć!

Zajęcia trwają półtorej godziny podczas których pogłębiamy znane już asany i wprowadzamy bardziej zaawansowane.

Jak się przygotować?

Zabierz ze sobą wygodny strój sportowy

(pomoce do jogi znajdują się na sali)

Pamiętaj, aby nie jeść przed zajęciami

(powinny upłynąć 2-3 godziny od ostatniego obfitego posiłku lub 1 godzina od lekkiego)

Przed rozpoczęciem pierwszej lekcji

zgłoś nauczycielowi dolegliwości i problemy zdrowotne

Przed zajęciami wyłącz swój telefon komórkowy!

Jeżeli nigdy wcześniej nie praktykowałaś/łeś jogi metodą Iyengara zapisz się na kurs Wstępny I Stopnia

Najbliższe zajęcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Jak się zapisać

Poznaj warunki uczestnictwa w grupie którą wybrałeś

Napisz lub zadzwoń do Nas!

Warunki udziału w kursie

Uczestnictwo w kursie gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 100zł na konto nr: 16 1140 2004 0000 3402 7636 5392 (Centrum Hatha Jogi, ul. Pocztowa 8A, 43-309 Bielsko-Biała) w tytule przelewu proszę podać nazwę grupy na którą Państwo się zapisujecie wraz z datą oraz godziną ( np. kurs  06.09 o 20.00)   Proszę również o przesłanie   informacji  na adres mailowy z Imieniem i nazwiskiem oraz  numerem telefonu! Wpłata zaliczki jest jednoznaczna z akceptacją warunków kursu i nie podlega zwrotowi.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, koniecznie zgłoś przed zakupem(przelewem) , zgodnie z nowymi przepisami po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury. Prośbę o wystawienie faktury należy kierować na adres mailowy: k.radka@yahoo.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń (mailowych, lub  telefonicznych) i wpłat zaliczek. Reszta kwoty, czyli 190zł. do zapłacenia na pierwszych zajęciach kursu.