Kurs Wstępny II Stopnia

Każda praktyka Jogi Iyengara jest jogą dla kręgosłupa

Kurs Wstępny II stopnia stopnia jest adresowany do wszystkich osób które zaczynają swoją przygodę z jogą i mają już za sobą Kurs Wstępny I Stopnia. Obejmuje doszkolenie wszystkich podstawowych grupy asan, które omówione zostały w Kursie Wstępnym I Stopnia aby maksymalnie efektywnie wyćwiczyć podstawowe reguły prawidłowej pracy w asanach z danej grupy.

Kurs Wstępny II Stopnia jest grupą zamkniętą, koszt całego kursu płatny jest z góry. Ewentualne nieobecności można odrobić podczas trwania kursu na Kursie Wstępnym I Stopnia, lub na grupach „dla kręgosłupa”. Nie istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Po zakończeniu kursu nie istnieje możliwość odrobienia niewykorzystanych zajęć!

Kurs trwa 10 zajęć z czego każde zajęcia trwają półtorej godziny), 

Jak się przygotować?

Zabierz ze sobą wygodny strój sportowy

(pomoce do jogi znajdują się na sali)

Pamiętaj, aby nie jeść przed zajęciami

(powinny upłynąć 2-3 godziny od ostatniego obfitego posiłku lub 1 godzina od lekkiego)

Przed rozpoczęciem pierwszej lekcji

zgłoś nauczycielowi dolegliwości i problemy zdrowotne

Przed zajęciami wyłącz swój telefon komórkowy!

Jeżeli nigdy wcześniej nie praktykowałaś/łeś jogi metodą Iyengara zapisz się na kurs Wstępny I Stopnia

Nowe Kursy

Najbliższe zajęcia

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

Jak się zapisać

Poznaj warunki uczestnictwa w grupie którą wybrałeś

Napisz lub zadzwoń do Nas!

Warunki udziału w kursie

Uczestnictwo w kursie gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 100zł na konto nr: 16 1140 2004 0000 3402 7636 5392 (Centrum Hatha Jogi, ul. Pocztowa 8A, 43-309 Bielsko-Biała) w tytule przelewu proszę podać nazwę grupy na którą Państwo się zapisujecie wraz z datą oraz godziną ( np. kurs  06.09 o 20.00)   Proszę również o przesłanie informacji  na adres mailowy z Imieniem i nazwiskiem oraz  numerem telefonu! Wpłata zaliczki jest jednoznaczna z akceptacją warunków kursu i nie podlega zwrotowi.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, koniecznie zgłoś przed zakupem(przelewem) , zgodnie z nowymi przepisami po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury. Prośbę o wystawienie faktury należy kierować na adres mailowy: k.radka@yahoo.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń (mailowych, lub  telefonicznych) i wpłat zaliczek. Reszta kwoty, czyli 190zł. do zapłacenia na pierwszych zajęciach kursu.