Kurs Wstępny I Stopnia

Każda praktyka Jogi Iyengara jest jogą dla kręgosłupa

Kurs Wstępny I stopnia jest adresowany do wszystkich osób które zaczynają swoją przygodę z jogą! Obejmuje wszystkie podstawowe grupy asan, których omawianiu poświęcone są całe fragmenty kursu tak, aby maksymalnie efektywnie wyjaśnić podstawowe reguły prawidłowej pracy w asanach z danej grupy.

Kurs dla początkujących  jest grupą zamkniętą, koszt całego kursu płatny jest z góry. Ewentualne nieobecności można odrobić podczas trwania kursu na grupach początkujących, lub na grupach „dla kręgosłupa”. Nie istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Po zakończeniu kursu nie istnieje możliwość odrobienia niewykorzystanych zajęć!

Kurs trwa 10 zajęć z czego każde zajęcia trwają półtorej godziny), od podstaw przerabiamy podstawowe grupy asan – pozycji Jogi. Pod koniec drugiego miesiąca zaczynamy uczyć się pozycji odwróconych.

Jak się przygotować?

Zabierz ze sobą wygodny strój sportowy

(pomoce do jogi znajdują się na sali)

Pamiętaj, aby nie jeść przed zajęciami

(powinny upłynąć 2-3 godziny od ostatniego obfitego posiłku lub 1 godzina od lekkiego)

Przed rozpoczęciem pierwszej lekcji

zgłoś nauczycielowi dolegliwości i problemy zdrowotne

Przed zajęciami wyłącz swój telefon komórkowy!

Jeżeli nigdy wcześniej nie praktykowałaś/łeś jogi metodą Iyengara zapisz się na kurs Wstępny I Stopnia

Nadchodzące kursy

Jak się zapisać

Poznaj warunki uczestnictwa w grupie którą wybrałeś

Napisz lub zadzwoń do Nas!

Warunki udziału

Uczestnictwo w kursie gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 100zł na konto nr: 16 1140 2004 0000 3402 7636 5392 (Centrum Hatha Jogi, ul. Pocztowa 8A, 43-309 Bielsko-Biała) w tytule przelewu proszę podać nazwę grupy na którą Państwo się zapisujecie wraz z datą oraz godziną ( np. kurs  06.09 o 20.00)   Proszę również o przesłanie informacji  na adres mailowy z Imieniem i nazwiskiem oraz  numerem telefonu! Wpłata zaliczki jest jednoznaczna z akceptacją warunków kursu i nie podlega zwrotowi.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, koniecznie zgłoś przed zakupem(przelewem) , zgodnie z nowymi przepisami po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury. Prośbę o wystawienie faktury należy kierować na adres mailowy: k.radka@yahoo.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń (mailowych, lub  telefonicznych) i wpłat zaliczek. Reszta kwoty, czyli 250zł. do zapłacenia na pierwszych zajęciach kursu.