Zajęcia jogi 60+ w piątki o 10:30

..

Zapraszamy na zajęcia jogi ” 60+” 
Zajęcia w każdy piątek od 10:30 do 12:00. 

Zajęcia dostosowane są dla osób starszych, które lubią ruch i gimnastykę. Specjalnie z myślą o seniorach powstała grupa skierowana do właśnie tej grupy wiekowej, by zrozumieć jak zdrowo się starzeć, dbając o ciało fizyczne, utrzymując świadomy oddech i uważny umysł. Zajęcia trwają 1,5h.
Proszę pamiętać jednak, że nasze centrum jogi nie jest placówką rehabilitacyjną i przy poważniejszych problemach zdrowotnych i różnorakich schorzeniach, mogą Państwo rozpocząć praktykę jedynie po konsultacji z lekarzem i robią to na własną odpowiedzialność. Osoby z endoprotezami bioder, poważnymi schorzeniami kręgosłupa, stanami bólowymi w ostrej fazie, nie mogą podejmować praktyki na grupach, ponieważ w tym wypadku wymagane jest bardzo indywidualne i terapeutyczne zastosowanie jogi, co nie jest możliwe na grupie wieloosobowej .
 
Praktykowanie jogi buduje i rozciąga mięśnie, wzmacnia stawy i ścięgna, układ nerwowy (szczególnie współczulny) oraz immunologiczny, zwiększona mobilność powoduje że organizm produkuje zwiększoną ilość płynu stawowego a większa świadomość ciała pomaga w korygowaniu postawy co z kolei wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego.
Spokojna, zrównoważona praktyka do której używamy specjalnych pomocy do jogi ,będzie wpływała na uruchamianie i wzmacnianie mięśni w całym ciele, oraz na uświadamianie sobie które rejony ciała są najtrudniejsze, sztywne, zamknięte. Każde ćwiczenie jest instruowane przez nauczyciela i wykonywane w ciszy, spokoju, aby móc obserwować siebie. Ta praca przynosi przebudzenie świadomości ciała i radość.

Praktyka asan (pozycji jogi) skierowana jest, przede wszystkim na symetryczne wydłużanie i wzmacnianie ciała.

Kurs dla początkujących  jest grupą zamkniętą, koszt całego kursu płatny jest z góry. Ewentualne nieobecności można odrobić podczas trwania kursu na grupach początkujących, lub na grupach „dla kręgosłupa”. Nie istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Po zakończeniu kursu nie istnieje możliwość odrobienia niewykorzystanych zajęć!

Kurs trwa 10 zajęć z czego każde zajęcia trwają półtorej godziny)

Dominika Witasik - Nauczyciel jogi w Bielsko Joga / Joga w Elektrowni

Kurs Wprowadzający do praktykowania jogi Iengara

Zajęcia poprowadzi Dominika Witasik

Zajęcia dostosowane są dla osób starszych, które lubią ruch i gimnastykę. 10-tygodniowy kurs 60+

Galeria

Warunki uczestnictwa

Uczestnictwo w kursie gwarantuje wpłata zadatku w wysokości 100zł na konto nr: 16 1140 2004 0000 3402 7636 5392  w tytule przelewu proszę podać nazwę grupy na którą Państwo się zapisujecie wraz z datą oraz godziną ( np. kurs  06.09 o 20.00)   Proszę również o przesłanie   informacji  na adres mailowy z Imieniem i nazwiskiem oraz  numerem telefonu! Wpłata zaliczki jest jednoznaczna z akceptacją warunków kursu i nie podlega zwrotowi.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, koniecznie zgłoś przed zakupem(przelewem) , zgodnie z nowymi przepisami po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury. Prośbę o wystawienie faktury należy kierować na adres mailowy: k.radka@yahoo.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń (mailowych, lub  telefonicznych) i wpłat zaliczek. Reszta kwoty, czyli 250zł. do zapłacenia na pierwszych zajęciach kursu.

poznaj ofertę

Cennik

Jak się zapisać

Poznaj warunki uczestnictwa w grupie którą wybrałeś

Zadzwoń lub napisz do Nas!

Nowe Kursy