Kurs I Stopnia trwający od 06.09.22 do 15.11.24 - w piątki o 20:00

Zapisy trwają..

Kurs Wstępny I stopnia jest adresowany do wszystkich osób które zaczynają swoją przygodę z jogą! Obejmuje wszystkie podstawowe grupy asan, których omawianiu poświęcone są całe fragmenty kursu tak, aby maksymalnie efektywnie wyjaśnić podstawowe reguły prawidłowej pracy w asanach z danej grupy.

Kurs dla początkujących  jest grupą zamkniętą, koszt całego kursu płatny jest z góry. Ewentualne nieobecności można odrobić podczas trwania kursu na grupach początkujących, lub na grupach „dla kręgosłupa”. Nie istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Po zakończeniu kursu nie istnieje możliwość odrobienia niewykorzystanych zajęć!

Kurs trwa 10 zajęć z czego każde zajęcia trwają półtorej godziny), od podstaw przerabiamy podstawowe grupy asan – pozycji Jogi. Pod koniec drugiego miesiąca zaczynamy uczyć się pozycji odwróconych.

Jola Zajcher - Nauczyciel jogi w Bielsko Joga / Joga w Elektrowni

Kurs Wprowadzający do praktykowania jogi Iengara

Zajęcia poprowadzi Jola Zajcher

Jeżeli nigdy wcześniej nie praktykowałaś/eś jogi metodą Iyengara zapisz się na 10-tygodniowy kurs I Stopnia

Galeria

Warunki udziału

Uczestnictwo w kursie gwarantuje wpłata zadatku w wysokości 100zł na konto nr: 16 1140 2004 0000 3402 7636 5392  w tytule przelewu proszę podać nazwę grupy na którą Państwo się zapisujecie wraz z datą oraz godziną ( np. kurs  28.02 o 16:00)   Proszę również o przesłanie   informacji  na adres mailowy z Imieniem i nazwiskiem oraz  numerem telefonu! Wpłata zaliczki jest jednoznaczna z akceptacją warunków kursu i nie podlega zwrotowi.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, koniecznie zgłoś przed zakupem(przelewem) , zgodnie z nowymi przepisami po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury. Prośbę o wystawienie faktury należy kierować na adres mailowy: k.radka@yahoo.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń (mailowych, lub  telefonicznych) i wpłat zaliczek. Reszta kwoty, czyli 290zł. do zapłacenia na pierwszych zajęciach kursu.

poznaj ofertę

Cennik

Jak się zapisać

Poznaj warunki uczestnictwa w grupie którą wybrałeś

Zadzwoń lub napisz do Nas!

Nowe Kursy